Licensed to Widener University         HY-TEK's Meet Manager 1/20/2013 01:11 PM
           USATF Mid-Atlanitc Youth Indoor Championship - 1/20/2013            
                              Widener University                               
                                    Results                                    
 
Event 1  55 Meter Hurdles Midget Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   745 Boggs, Lorraine     12 Gnpal Team S             10.03  
 
Event 2  55 Meter Hurdles Midget Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4484 Lofton, Thomas      11 St Lukes Spi             12.26  
  2  4483 Hall-Alexander, Ju  12 St Lukes Spi             12.36  
 
Event 3  55 Meter Hurdles Youth Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   792 Cintron, Taliah     14 Wilmington T              9.30  
 
Event 7  55 Meter Hurdles Young Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   772 Alston, Leslie      17 St Lukes Spi             10.06  
 
Event 11  1500 Meter Run Bantam Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   786 Palisca, Jessica    10 Unattached             6:00.00  
 
Event 12  1500 Meter Run Bantam Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4481 Adjepong, Othello    9 St Lukes Spi           6:10.37  
 
Event 13  1500 Meter Run Midget Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   785 Miller, Raelynne    12 Unattached             5:38.56  
  2   779 Dawkins, Noami      12 Unattached             5:44.63  
 
Event 14  1500 Meter Run Midget Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4491 Dawkins, Ezekiel    11 Unattached             5:30.76  
  2  4495 Palisca, Benjamin   11 Unattached             6:23.38  
 
Event 16  1500 Meter Run Youth Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4450 Lauer, Kevin        14 Cinnaminson            4:59.56  
 
Event 21  55 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   768 Perdue, Mirrah       8 Perdue Athle             10.12q  2 
  2   778 Damalas, Miranda     8 Unattached               10.24q  2 
  3   750 Hildreth, Eliza      6 Gnpal Team S             10.77q  1 
  4   793 Johnson, Nya         8 Wilmington T             11.33q  1 
  5   780 Ellis-daniels, Nai   6 Unattached               11.42   2 
  6   794 Kinlaw, Alaysia      7 Wilmington T             11.61   1 
 
Event 21  55 Meter Dash Sub-Bantam Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   768 Perdue, Mirrah       8 Perdue Athle             10.10  
  2   750 Hildreth, Eliza      6 Gnpal Team S             10.29  
  3   778 Damalas, Miranda     8 Unattached               10.34  
  4   793 Johnson, Nya         8 Wilmington T             11.55  
 
Event 22  55 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1  4473 Miller, Kwame        8 Newark Elite              9.09q  1 
  2  4452 Godoy, Dominick      8 Gnpal Team S              9.45q  1 
  3  4488 Bryant, Derrick      8 Unattached                9.57q  1 
  4  4477 Perdue, Manny        8 Perdue Athle              9.60q  3 
  5  4474 Mitchell, Kevin      8 Newark Elite              9.60   2 
  6  4476 Whoolbright, Kento   8 Newark Elite              9.63   2 
  7  4493 Downey, Jeremiah     7 Unattached               10.85   3 
  8  4456 Merena, Nathan       6 Lickity-Spli             11.93   3 
  9  4471 McCray, Jaborie      6 Newark Elite             12.60   2 
 
Event 22  55 Meter Dash Sub-Bantam Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1  4473 Miller, Kwame        8 Newark Elite              9.28  
  2  4488 Bryant, Derrick      8 Unattached                9.67  
  3  4477 Perdue, Manny        8 Perdue Athle              9.71  
  4  4452 Godoy, Dominick      8 Gnpal Team S              9.77  
 
Event 23  55 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   756 Peoples, Jada       10 Gnpal Team S              8.48q  1 
  2   744 Barnett, Semaj      10 Gnpal Team S              9.04q  2 
  3   752 Moseby, Darrajai    10 Gnpal Team S              9.50q  1 
  4   769 Thomasy, A'Liyah    10 Roselle Rams              9.50q  2 
  5   765 Guy, Kameryn        10 Newark Elite              9.71   2 
  6   770 White, Desiree      10 Roselle Rams              9.88   1 
  7   760 Blakeney, Tyra       9 Newark Elite             10.02   1 
  8   755 Pendleton, Kylis     9 Gnpal Team S             10.27   2 
 
Event 23  55 Meter Dash Bantam Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   756 Peoples, Jada       10 Gnpal Team S              8.47  
  2   769 Thomasy, A'Liyah    10 Roselle Rams              8.95  
  3   744 Barnett, Semaj      10 Gnpal Team S              9.12  
  4   752 Moseby, Darrajai    10 Gnpal Team S              9.49  
 
Event 24  55 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1  4453 Hildreth, Elijah     9 Gnpal Team S              8.84q  2 
  2  4475 Smith, Jaden        10 Newark Elite              8.99q  1 
  3  4470 McCray, Destined     9 Newark Elite              9.20q  1 
  4  4440 Major, Ronald        9 Aoc Ambler T              9.42q  2 
  5  4479 Stokes, Pierre       9 Perdue Athle              9.48   2 
  6  4451 Alexander, Jordan   10 Gnpal Team S             10.20   1 
  7  4487 Bergamini, Luca      9 Unattached               11.51   1 
 
Event 24  55 Meter Dash Bantam Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1  4453 Hildreth, Elijah     9 Gnpal Team S              8.85  
  2  4475 Smith, Jaden        10 Newark Elite              8.86  
  3  4440 Major, Ronald        9 Aoc Ambler T              9.46  
  4  4470 McCray, Destined     9 Newark Elite              9.61  
 
Event 25  55 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   738 Warren, Christina   12 Aoc Ambler T              8.23q  3 
  2   747 Culbreath, Dahliya  12 Gnpal Team S              8.44q  3 
  3   751 Miles, Porsha       12 Gnpal Team S              8.45q  1 
  4   791 Thomas, AnnaMaria   12 Unattached                8.66q  3 
  5   790 Subero, Trinity     12 Unattached                9.04   2 
  6   762 Cephas, Taariah     12 Newark Elite              9.16   2 
  7   761 Bobbie, Amari       11 Newark Elite              9.39   1 
 
Event 25  55 Meter Dash Midget Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   738 Warren, Christina   12 Aoc Ambler T              8.14  
  2   751 Miles, Porsha       12 Gnpal Team S              8.17  
  3   747 Culbreath, Dahliya  12 Gnpal Team S              8.34  
  4   791 Thomas, AnnaMaria   12 Unattached                8.67  
 
Event 26  55 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1  4494 JonesII, William    12 Unattached                7.47q  2 
  2  4472 McCray, Zakhi       12 Newark Elite              8.31q  1 
  3  4468 Kelsey, Isaiah      12 Newark Elite              8.55q  2 
  4  4459 Blakeney, Tyson     11 Newark Elite              8.93q  1 
  5  4478 Stokes, Jon         12 Perdue Athle              8.97   1 
  6  4498 Veney, Jorden       11 Wilmington T              9.01   2 
  7  4449 Burke, Alden        11 Cinnaminson               9.27   1 
 
Event 26  55 Meter Dash Midget Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1  4494 JonesII, William    12 Unattached                7.57  
  2  4472 McCray, Zakhi       12 Newark Elite              8.34  
  3  4468 Kelsey, Isaiah      12 Newark Elite              8.71  
  4  4459 Blakeney, Tyson     11 Newark Elite              8.96  
 
Event 27  55 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   796 Lampkin, Daija      14 Wilmington T              7.75q  1 
  2   758 Webb, Jayana        13 Gnpal Team S              7.79q  2 
  3   787 Roberson, Halimah   14 Unattached                7.81q  2 
  4   797 Neal, Myia          14 Wilmington T              8.14q  1 
  5   766 Guy, Karleigh       13 Newark Elite              9.25   2 
 
Event 27  55 Meter Dash Youth Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   796 Lampkin, Daija      14 Wilmington T              7.66  
  2   787 Roberson, Halimah   14 Unattached                7.75  
  3   758 Webb, Jayana        13 Gnpal Team S              7.89  
  4   797 Neal, Myia          14 Wilmington T              8.15  
 
Event 28  55 Meter Dash Youth Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1  4469 Kungo, Lewis        13 Newark Elite              7.70q  1 
  2  4439 Baines, Tariq       14 Aoc Ambler T              8.22q  1 
  3  4457 Roma, Quinton       13 Lickity-Spli              8.44q  1 
  4  4467 Ingram, Enyle       13 Newark Elite              8.70q  2 
  5  4465 Gardner, Andrew     14 Newark Elite              8.86   2 
 
Event 28  55 Meter Dash Youth Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1  4469 Kungo, Lewis        13 Newark Elite              7.92  
  2  4439 Baines, Tariq       14 Aoc Ambler T              8.14  
  3  4457 Roma, Quinton       13 Lickity-Spli              8.37  
 --  4467 Ingram, Enyle       13 Newark Elite                DQ  
 
Event 29  55 Meter Dash Intermediate Girls
================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1   763 Cruz, Sierra        16 Newark Elite              8.17q 
 
Event 29  55 Meter Dash Intermediate Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   763 Cruz, Sierra        16 Newark Elite              8.17  
 
Event 30  55 Meter Dash Intermediate Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1  4441 Simon, Andrew       16 Aoc Ambler T              7.12q  2 
  2  4461 Chris, Estelow      16 Newark Elite              7.65q  1 
  3  4466 Gardner, Matthew    15 Newark Elite              7.70q  1 
  4  4500 Lewis, Tyler        15 Gnpal Team S              7.88q  1 
  5  4464 Estelow, Nicholas   16 Newark Elite              8.43   2 
  6  4447 Adams, Luke         15 Cinnaminson               8.99   2 
 
Event 30  55 Meter Dash Intermediate Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1  4441 Simon, Andrew       16 Aoc Ambler T              7.15  
  2  4461 Chris, Estelow      16 Newark Elite              7.59  
  3  4466 Gardner, Matthew    15 Newark Elite              7.65  
  4  4500 Lewis, Tyler        15 Gnpal Team S              7.91  
 
Event 31  55 Meter Dash Young Girls
================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1   798 Veney, Ashleigh     18 Wilmington T              7.68q 
 
Event 31  55 Meter Dash Young Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   798 Veney, Ashleigh     18 Wilmington T              7.68  
 
Event 32  55 Meter Dash Young Boys
================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1  4444 Fraser, Mikal       18 Ballistic Re              7.20q 
  2  4496 Subero, Courtney    19 Unattached                7.27q 
 --  4443 Davis, Savon        18 Ballistic Re                DQ  
 
Event 32  55 Meter Dash Young Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1  4444 Fraser, Mikal       18 Ballistic Re              7.14  
  2  4496 Subero, Courtney    19 Unattached                7.23  
 
Event 33  800 Meter Run Sub-Bantam Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   777 Ammon, Makenna       6 Unattached             4:42.36  
 
Event 35  800 Meter Run Bantam Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   786 Palisca, Jessica    10 Unattached             3:10.08  
 
Event 36  800 Meter Run Bantam Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4481 Adjepong, Othello    9 St Lukes Spi           3:07.51  
 
Event 37  800 Meter Run Midget Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   785 Miller, Raelynne    12 Unattached             2:51.35  
  2   779 Dawkins, Noami      12 Unattached             2:57.87  
 
Event 38  800 Meter Run Midget Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4463 Demetrius, Lyn      11 Newark Elite           2:38.55  
  2  4491 Dawkins, Ezekiel    11 Unattached             2:47.63  
  3  4483 Hall-Alexander, Ju  12 St Lukes Spi           3:10.34  
 
Event 40  800 Meter Run Youth Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4457 Roma, Quinton       13 Lickity-Spli           2:52.74  
 
Event 41  800 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   742 Adams, Haley        15 Cinnaminson            2:29.31  
  2   764 Ferguson, Leah      15 Newark Elite           2:51.59  
 
Event 42  800 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4460 Chenge, Ian         15 Newark Elite           2:14.82  
  2  4448 Adams, Maxwell      15 Cinnaminson            2:16.38  
  3  4458 Adjao, Yimica       15 Newark Elite           2:24.56  
  4  4462 Darius, Lyn         15 Newark Elite           2:28.03  
 
Event 45  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   750 Hildreth, Eliza      6 Gnpal Team S             40.56   1 
  2   794 Kinlaw, Alaysia      7 Wilmington T             43.83   1 
  3   793 Johnson, Nya         8 Wilmington T             46.51   2 
  4   777 Ammon, Makenna       6 Unattached               51.86   2 
 --   768 Perdue, Mirrah       8 Perdue Athle               DNF   2 
 
Event 46  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1  4473 Miller, Kwame        8 Newark Elite             34.57   2 
  2  4452 Godoy, Dominick      8 Gnpal Team S             35.15   1 
  3  4476 Whoolbright, Kento   8 Newark Elite             36.60   1 
  4  4477 Perdue, Manny        8 Perdue Athle             36.65   2 
  5  4474 Mitchell, Kevin      8 Newark Elite             36.70   2 
  6  4488 Bryant, Derrick      8 Unattached               37.25   2 
  7  4493 Downey, Jeremiah     7 Unattached               41.66   1 
  8  4471 McCray, Jaborie      6 Newark Elite             58.58   1 
 
Event 47  200 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   756 Peoples, Jada       10 Gnpal Team S             31.47   1 
  2   769 Thomasy, A'Liyah    10 Roselle Rams             33.33   2 
  3   795 Kinlaw, Jada         9 Wilmington T             33.47   2 
  4   770 White, Desiree      10 Roselle Rams             36.26   2 
  5   765 Guy, Kameryn        10 Newark Elite             36.33   2 
  6   760 Blakeney, Tyra       9 Newark Elite             39.74   1 
 
Event 48  200 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1  4475 Smith, Jaden        10 Newark Elite             33.26   2 
  2  4440 Major, Ronald        9 Aoc Ambler T             33.91   2 
  3  4453 Hildreth, Elijah     9 Gnpal Team S             35.31   1 
  4  4470 McCray, Destined     9 Newark Elite             35.41   2 
  5  4479 Stokes, Pierre       9 Perdue Athle             36.82   2 
  6  4486 Widman, Lamir       10 St Lukes Spi             39.50   1 
  7  4451 Alexander, Jordan   10 Gnpal Team S             41.55   1 
 
Event 49  200 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   757 Sanders, Siani      12 Gnpal Team S             28.86   2 
  2   738 Warren, Christina   12 Aoc Ambler T             30.62   3 
  3   747 Culbreath, Dahliya  12 Gnpal Team S             30.96   2 
  4   790 Subero, Trinity     12 Unattached               34.02   1 
  5   762 Cephas, Taariah     12 Newark Elite             35.39   3 
  6   761 Bobbie, Amari       11 Newark Elite             36.64   3 
  7   759 Merena, Jessica     11 Lickity-Spli             37.60   3 
 --   783 Hawkins, Kianna     12 Unattached                  DQ   1 
 
Event 50  200 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1  4494 JonesII, William    12 Unattached               27.66   1 
  2  4472 McCray, Zakhi       12 Newark Elite             30.51   2 
  3  4468 Kelsey, Isaiah      12 Newark Elite             32.40   3 
  4  4484 Lofton, Thomas      11 St Lukes Spi             32.55   1 
  5  4478 Stokes, Jon         12 Perdue Athle             33.25   3 
  6  4498 Veney, Jorden       11 Wilmington T             33.26   2 
  7  4459 Blakeney, Tyson     11 Newark Elite             33.69   3 
  8  4449 Burke, Alden        11 Cinnaminson              34.73   2 
 --  4446 Ruiz-Gonzalez, Cam  12 Ballistic Re                DQ   2 
 
Event 51  200 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   787 Roberson, Halimah   14 Unattached               27.87   2 
  2   796 Lampkin, Daija      14 Wilmington T             28.27   2 
  3   792 Cintron, Taliah     14 Wilmington T             28.33   2 
  4   758 Webb, Jayana        13 Gnpal Team S             29.10   1 
  5   797 Neal, Myia          14 Wilmington T             29.70   2 
  6   766 Guy, Karleigh       13 Newark Elite             35.90   1 
 
Event 52  200 Meter Dash Youth Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1  4469 Kungo, Lewis        13 Newark Elite             28.66   1 
  2  4439 Baines, Tariq       14 Aoc Ambler T             29.74   2 
  3  4457 Roma, Quinton       13 Lickity-Spli             31.63   2 
  4  4467 Ingram, Enyle       13 Newark Elite             34.05   1 
  5  4465 Gardner, Andrew     14 Newark Elite             34.41   1 
 
Event 53  200 Meter Dash Intermediate Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   746 Boone, Nya          15 Gnpal Team S             28.26  
  2   763 Cruz, Sierra        16 Newark Elite             31.17  
  3   764 Ferguson, Leah      15 Newark Elite             32.67  
 --   775 Widman, Lashay      15 St Lukes Spi                DQ  
 
Event 54  200 Meter Dash Intermediate Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1  4441 Simon, Andrew       16 Aoc Ambler T             25.53   2 
  2  4460 Chenge, Ian         15 Newark Elite             26.62   2 
  3  4458 Adjao, Yimica       15 Newark Elite             27.16   1 
  4  4466 Gardner, Matthew    15 Newark Elite             27.33   2 
  5  4461 Chris, Estelow      16 Newark Elite             28.26   1 
  6  4500 Lewis, Tyler        15 Gnpal Team S             28.51   1 
 
Event 55  200 Meter Dash Young Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   798 Veney, Ashleigh     18 Wilmington T             27.40  
  2   772 Alston, Leslie      17 St Lukes Spi             28.29  
  3   767 Whoolbright, Khale  18 Newark Elite             29.01  
  4   739 Fisher-Rooney, Cez  17 Ballistic Re             32.23  
 
Event 56  200 Meter Dash Young Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4443 Davis, Savon        18 Ballistic Re             24.52  
  2  4444 Fraser, Mikal       18 Ballistic Re             24.52  
  3  4496 Subero, Courtney    19 Unattached               25.41  
  4  4445 Garrick, Chadric    18 Ballistic Re             27.38  
 
Event 58  400 Meter Dash Sub-Bantam Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4476 Whoolbright, Kento   8 Newark Elite           1:32.60  
  2  4474 Mitchell, Kevin      8 Newark Elite           1:36.55  
  3  4452 Godoy, Dominick      8 Gnpal Team S           1:38.65  
  4  4493 Downey, Jeremiah     7 Unattached             1:38.70  
 
Event 59  400 Meter Dash Bantam Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   795 Kinlaw, Jada         9 Wilmington T           1:22.96  
  2   770 White, Desiree      10 Roselle Rams           1:28.86  
  3   765 Guy, Kameryn        10 Newark Elite           1:31.88  
  4   760 Blakeney, Tyra       9 Newark Elite           1:36.34  
 
Event 60  400 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1  4475 Smith, Jaden        10 Newark Elite           1:23.30   2 
  2  4489 Crawford, Javon      9 Unattached             1:27.18   2 
  3  4470 McCray, Destined     9 Newark Elite           1:34.03   2 
  4  4486 Widman, Lamir       10 St Lukes Spi           1:46.42   1 
  5  4487 Bergamini, Luca      9 Unattached             1:47.36   1 
 
Event 61  400 Meter Dash Midget Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   779 Dawkins, Noami      12 Unattached             1:21.70  
  2   790 Subero, Trinity     12 Unattached             1:25.25  
 
Event 62  400 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1  4463 Demetrius, Lyn      11 Newark Elite           1:13.65   2 
  2  4491 Dawkins, Ezekiel    11 Unattached             1:16.40   1 
  3  4468 Kelsey, Isaiah      12 Newark Elite           1:16.50   1 
  4  4446 Ruiz-Gonzalez, Cam  12 Ballistic Re           1:22.59   2 
  5  4459 Blakeney, Tyson     11 Newark Elite           1:24.02   1 
  6  4472 McCray, Zakhi       12 Newark Elite           1:27.31   2 
 
Event 63  400 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   749 Guy, Charity        13 Gnpal Team S           1:06.09   1 
  2   792 Cintron, Taliah     14 Wilmington T           1:08.26   2 
  3   787 Roberson, Halimah   14 Unattached             1:08.66   2 
  4   748 Gray, Mia           14 Gnpal Team S           1:09.55   1 
  5   796 Lampkin, Daija      14 Wilmington T           1:10.00   2 
  6   797 Neal, Myia          14 Wilmington T           1:10.79   2 
 
Event 64  400 Meter Dash Youth Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4469 Kungo, Lewis        13 Newark Elite           1:04.36  
  2  4467 Ingram, Enyle       13 Newark Elite           1:34.81  
 
Event 65  400 Meter Dash Intermediate Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   746 Boone, Nya          15 Gnpal Team S           1:07.02  
  2   742 Adams, Haley        15 Cinnaminson            1:07.26  
  3   775 Widman, Lashay      15 St Lukes Spi           1:44.66  
 
Event 66  400 Meter Dash Intermediate Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4458 Adjao, Yimica       15 Newark Elite           1:01.14  
  2  4448 Adams, Maxwell      15 Cinnaminson            1:02.13  
  3  4460 Chenge, Ian         15 Newark Elite           1:02.96  
  4  4462 Darius, Lyn         15 Newark Elite           1:03.68  
 
Event 67  400 Meter Dash Young Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   798 Veney, Ashleigh     18 Wilmington T           1:04.12  
  2   767 Whoolbright, Khale  18 Newark Elite           1:07.25  
  3   739 Fisher-Rooney, Cez  17 Ballistic Re           1:14.10  
 
Event 68  400 Meter Dash Young Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4496 Subero, Courtney    19 Unattached             1:00.68  
  2  4445 Garrick, Chadric    18 Ballistic Re           1:04.89  
 
Event 71  4x200 Meter Relay Bantam Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Gnpal Team Speed  'A'                               1:50.85  
 
Event 73  4x200 Meter Relay Midget Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Gnpal Team Speed  'A'                               1:33.67  
 
Event 75  4x200 Meter Relay Youth Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Gnpal Team Speed  'A'                               1:30.41  
 
Event 81  Long Jump Sub-Bantam Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   778 Damalas, Miranda     8 Unattached               2.84m  
      2.83m  FOUL  2.84m  FOUL       
 
Event 82  Long Jump Sub-Bantam Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4488 Bryant, Derrick      8 Unattached               3.68m  
      3.68m  2.28m  2.58m  2.39m       
  2  4490 Damalas, Luke        6 Unattached               1.97m  
      FOUL  1.97m  FOUL  FOUL       
  3  4456 Merena, Nathan       6 Lickity-Spli             1.80m  
      1.62m  1.80m  1.69m  1.57m       
 
Event 83  Long Jump Bantam Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   795 Kinlaw, Jada         9 Wilmington T             3.56m  
      3.26m  3.40m  3.06m  3.56m       
  2   769 Thomasy, A'Liyah    10 Roselle Rams             3.50m  
      3.21m  3.42m  3.23m  3.50m       
 
Event 84  Long Jump Bantam Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4489 Crawford, Javon      9 Unattached               3.08m  
      2.97m  3.08m  2.95m  2.91m       
  2  4481 Adjepong, Othello    9 St Lukes Spi             2.62m  
      2.37m  2.30m  2.42m  2.62m       
  3  4487 Bergamini, Luca      9 Unattached               1.99m  
      1.96m  1.65m  1.36m  1.99m       
 
Event 85  Long Jump Midget Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   745 Boggs, Lorraine     12 Gnpal Team S             4.21m  
      4.11m  3.62m  3.88m  4.21m      
  2   791 Thomas, AnnaMaria   12 Unattached               3.83m  
      3.83m  FOUL  FOUL  FOUL       
  3   788 Rochon, Emily       11 Unattached               2.95m  
      FOUL  2.95m  2.95m  2.70m      
  4   759 Merena, Jessica     11 Lickity-Spli             2.89m  
      2.75m  2.85m  FOUL  2.89m       
 
Event 86  Long Jump Midget Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4484 Lofton, Thomas      11 St Lukes Spi             4.02m  
      3.70m  4.02m  FOUL  3.52m       
  2  4463 Demetrius, Lyn      11 Newark Elite             3.95m  
      3.95m  3.75m  3.67m  3.79m       
 --  4483 Hall-Alexander, Ju  12 St Lukes Spi              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL       
 
Event 87  Long Jump Youth Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   792 Cintron, Taliah     14 Wilmington T             4.56m  
      4.56m  4.38m  4.38m  4.47m      
  2   796 Lampkin, Daija      14 Wilmington T             4.43m  
      4.34m  4.43m  4.39m  4.36m      
  3   797 Neal, Myia          14 Wilmington T             3.42m  
      FOUL  FOUL  FOUL  3.42m      
 
Event 88  Long Jump Youth Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4457 Roma, Quinton       13 Lickity-Spli             4.17m  
      4.01m  4.17m  4.10m  4.04m       
 
Event 91  Long Jump Young Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   772 Alston, Leslie      17 St Lukes Spi             5.11m  
      4.74m  4.95m  4.29m  5.11m       
 
Event 98  Shot Put Sub-Bantam Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4473 Miller, Kwame        8 Newark Elite             6.19m  
      FOUL  6.19m  FOUL  5.91m       
  2  4456 Merena, Nathan       6 Lickity-Spli             2.03m  
      1.89m  2.03m  1.62m  FOUL       
 
Event 99  Shot Put Bantam Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   754 Patterson, Shaniya  10 Gnpal Team S             5.12m  
      4.41m  4.81m  4.44m  5.12m       
 
Event 100  Shot Put Bantam Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4451 Alexander, Jordan   10 Gnpal Team S             4.64m  
      1.95m  3.60m  FOUL  4.64m       
 
Event 101  Shot Put Midget Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   771 Alston, Aniyah      12 St Lukes Spi             9.58m  
      8.85m  9.58m  7.11m  FOUL       
  2   791 Thomas, AnnaMaria   12 Unattached               7.68m  
      7.59m  6.85m  7.68m  7.64m       
  3   762 Cephas, Taariah     12 Newark Elite             7.26m  
      6.84m  6.48m  7.26m  6.50m      
  4   759 Merena, Jessica     11 Lickity-Spli             4.33m  
      4.05m  4.33m  4.11m  4.33m      
 
Event 102  Shot Put Midget Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4454 Hughes, Lamar       12 Gnpal Team S             9.86m  
      8.90m  8.97m  FOUL  9.86m       
  2  4498 Veney, Jorden       11 Wilmington T             5.78m  
      5.22m  5.78m  5.22m  5.13m       
 
Event 103  Shot Put Youth Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   789 Ryan, Jamie         14 Unattached               9.21m  
      9.21m  8.64m  8.98m  8.27m       
  2   774 Lofton, Lauren      13 St Lukes Spi             6.58m  
      6.58m  6.50m  6.25m  6.26m      
  3   766 Guy, Karleigh       13 Newark Elite             6.40m  
      5.60m  6.31m  6.40m  5.68m      
 
Event 106  Shot Put Intermediate Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4461 Chris, Estelow      16 Newark Elite            10.33m  
      10.05m  10.33m  9.41m  9.98m      
  2  4482 Beasley, Ean        15 St Lukes Spi            10.10m  
      FOUL  9.53m  9.78m  10.10m      
  3  4492 Diehl, A.Levi       15 Unattached               9.91m  
      9.91m  9.27m  9.51m  8.50m      
  4  4464 Estelow, Nicholas   16 Newark Elite             8.95m  
      8.45m  8.19m  8.51m  8.95m      
  5  4485 LoftonJr, Andrew    15 St Lukes Spi             8.08m  
      6.99m  7.63m  7.05m  8.08m      
  6  4447 Adams, Luke         15 Cinnaminson              5.45m  
      4.80m  5.38m  5.45m  5.32m      
 
Event 110  High Jump Bantam Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1  4489 Crawford, Javon      9 Unattached               0.94m  
     0.84 0.94 
        O    O 
 
Event 117  High Jump Young Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   767 Whoolbright, Khale  18 Newark Elite             1.32m  
     1.22 1.27 1.32 1.35 
        O   XO  XXO  XXX